Взори вишивок домашнього промислу на Буковині. Кольбенгаєр. Specimen Embroideries of the Peasant Home Industry in the Bukovina. (Kolbenhier)

Взори вишивок домашнього промислу на Буковині. Кольбенгаєр. Specimen Embroideries of the Peasant Home Industry in the Bukovina. (Kolbenhier)

Архив (нет в наличии).

 

 

Зібрав, нарисував і обробив інженер Еріх Кольбенгаєр в період з 1902 по 1912р.

Видавництво: Відень.

1912р.

Розмір: 50х33,5 см

Стан: дуже добрий

ОРИГІНАЛ.

Представлені орнаменти (вишивки) є надбанням світової цивілізації, яскравим творінням буковинців, що мешкали на Буковині, нині територій України та Румунії. Розповідають, що на початку минулого століття цей альбом готувався до приїзду самої цісарівни ( про що свідчить надпис, присвячений  на титульному аркуші альбому), яка особливо шанувала вишивку. Інженер Кольбенгаєр, котрий викладав у Чернівцях в архітектурній школі упродовж десяти років, збирав, замальовував, обробляв буковинські орнаменти та видав дуже ошатну книгу. Вона складалася з окремих цупких аркушів, бо ж майстрові потрібні ілюстрації, які можна вийняти, вибрати з них декілька орнаментів і створити власну композицію. В минулому році відзначалося 100-річчя з дати виходу цього видання.

( За нашими даними, на сьогоднішній день, це єдиний примірник, що пропонується на ринку)

Запрос цены

Здравствуйте! Вас заинтересовала ""? Чтобы запросить цену, укажите свой электронный адрес, и мы с Вами свяжемся в кратчайшее время.

Ваш запрос был успешно отправлен нашему менеджеру! Ожидайте ответа на указанный Вами электронный адрес.